Oferta

Nasza oferta

Transport, spedycja, logistyka

Nasza oferta pokrywa wszystkie etapy realizacji, planowania i kontroli procesu transportu towarów.

Indywidualne podejście do klienta to nasz priorytet, w związku z czym obsługujemy zarówno duże zlecenia, jak i małe przesyłki, np. korzystając z lotniczych dostaw kurierskich On Board Courier (OBC).

Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dzięki dostosowaniu środków transportu do specyfiki towarów oraz czasu w jakim wymagana jest dostawa.

Zakres usług dostosowany do konkretnych zleceń pozwala na zachowanie możliwie krótkich terminów realizacji oraz minimalizację kosztów.

Nasza oferta

Transport, spedycja, logistyka

  • Transport krytyczny
  • Transport dedykowany
  • Transport (JIT) Just in Time
  • Kurierskie przesyłki lotnicze (OBC)
  • Transport lotniczy

Sprawdź naszą flotę

Szybki kontakt

+48 517 586 015

info@black-orange.pl
Dane teleadresowe firmy

Flota

Wielofunkcyjna flota dla indywidualnych potrzeb

W swojej ofercie posiadamy różne rodzaje pojazdów transportowych przystosowanych do wszelkiej wielkości ładunków. Ponieważ każdy towar wymaga indywidualnej opieki, nasza flota wyposażona jest w narzędzia pozwalające na jego niestandardowy załadunek oraz stworzenie odpowiednich warunków podczas przewozu.

Flota

Funkcje dodatkowe:

  • Windy
  • Ekwipunek ADR
  • Chłodnie

Flota

Busy z twardą zabudową (5 euro palet)

Busy typu plandeka (8 i 10 euro palet)

7,5 i 12 tonówki (18 euro palet)

Naczepy FTL typu Mega i Standard (34 euro palet)

Nasza oferta

Kraje Unii Europejskiej oraz Norwegia i Szwajcaria to główne obszary, na których działamy. Odpowiadamy na każde zapytanie w ciągu 15 min i dostarczamy przesyłki na tym obszarze do 48h od momentu załadunku towaru. Duża dostępność pojazdów sprawia że jesteśmy przygotowani na bardziej złożone zlecenia oferując możliwie najszybszy załadunek.

Biorąc pod uwagę dynamikę rozwoju branży oraz zmienność warunków rynkowych pozostajemy otwarci na inne regiony znajdujące się w strefie potrzeb naszych klientów.